605 480 877

Masáže

Péče o vaše tělo je velmi důležitá, proto dovolte našim zkušeným masérům se o Vás postarat jak v nabídce relaxačních, tak i terapeutických masáží zad nebo celého těla. Postaráme se i o nastávající maminky a ulevíme jim od bolesti zad.

U nás si zrelaxujete tělo i mysl.

Klasická a sportovní masáž

Záda

(30 min) 350 Kč

Záda + šíje

(45 min) 450 Kč

Relaxační masáž

Slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje alespoň půlhodinový odpočinek vleže.

Relaxační masáž

(50 min) 550 Kč

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země a uvolněte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém Vašem těle. Nechejte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů.

Masáž lávovými kameny

 

Celé tělo | 60 min Záda | 40 min

750 Kč

550 Kč

Q

Objednat se na službu / proceduru

[contact-form-7 id="1520"]

Baňkování

Záda

(30 min) 300 Kč

Energetická aromaterapeutická masáž

Tato masáž vychází z aromaterapeutických, ajurvédských, balinejských a thajských masáží. Tlak je přizpůsoben dle preferenci klienta, tak aby respektoval jeho tělo. Je zaměřena hodně na rozproudění krevního systému, lymfy a energie v těle. Má velmi příznivý účinek při detoxikacích těla.

Více informací na adrese www.radhaangel.cz/leceni-dotekem

Celotělní masáž

(60 min) 800 Kč
Q

Objednat se na službu / proceduru

[contact-form-7 id="1520"]

Holistická relaxační masáž

 • Holistická masáž napomáhá obnovit vnitřní rovnováhu i fyzickou sílu a je zaměřená na odstranění únavy a stresu.
 • Holistická masáž uvolňuje napjaté svaly, pomáhá při lymfatickém odvodnění, odvádí toxiny z těla a snižuje fyzicky i emocionální stress. 
 • Velmi dobře působí na kvalitu spánku a regeneraci organizmu.

Holistická relaxační masáž

40 – 45 min
450 Kč
60 – 70 min
700 Kč
90 min
900 Kč

Hloubková uvolňující masáž

 • Vysoce energetická masáž, která pracuje do hloubky svalů zad, páteře nebo celého těla. 
 • Výrazně uvolňuje tělesné, psychické, emocionální a duševní blokády pomocí tlaku na TRIGGER POINTU, při němž dochází k odblokování páteře, beder a okolních svalů.
 • Regeneruje a vyživuje meziobratlové plotýnky, a řeší tak mnoho problému v oblasti beder.
 • Usnadňuje odstranění toxinu z těla a tím zvyšuje imunitní funkce.
 • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.
 • Při tlaku na TRIGGER POINTY dojde k uvolnění napětí v celém svalu, obnoví se krevní oběh v postiženém místě a uvolní se tlak na nervová vlákna.

Hloubková uvolňující masáž

40 – 45 min
550 Kč
60 – 70 min
790 Kč
90 min
950 Kč

Reflexní terapie

 • Princip reflexní terapie spočívá ve stimulaci reflexních bodů na nohou a rukou, které jsou energeticky propojeny s ORGÁNY lidského těla. Masér tak stlačuje body na nohou, a tím vysílá reflexy do energetických zón, které jsou přímo propojeny s orgány našeho těla, a tím dochází ke stimulaci interních orgánů.

 • Reflexologie pomáhá odstranit energetické blokády, a podporuje tím zdraví těla.

 • Má blahodárné účinky na nervový systém a stimuluje uvolňovaní Endorfinu, který pomáhá snížit bolest.

Reflexní terapie

nohy – 40 min
450 Kč

Těhotenská masáž

 • Těhotenská masáž je zaměřená na jemné uvolňování měkkých tkání nastávajících maminek v průběhu těhotenství. Jejich tělo je vystaveno novým podmínkám, na které musí reagovat svalový i kosterní systém, který odolává zvýšenému napětí a tlakům.

 • Jemná masáž pomůže ulevit od bolesti svalového napětí zad, kyčlí, bederní páteře, nebo otoku na nohou, které jsou zatěžovány právě v těhotenství.

Těhotenská masáž

60 min
700 Kč

Masáž Lomi-Lomi

Tento druh masáže je prováděn především pomocí prstů, dlaní, loktů a předloktí v dokonalém spojení s těžištěm a váhou těla. Lomi-Lomi se vyznačuje velmi plynulou masérskou technikou v rytmu příjemné hudby. Práce rukou je složena z dlouhých tahů a intenzivnějších tlaků, které jsou prováděny právě lokty, předloktími a dlaněmi, které se postarají o intenzivní a hluboký zážitek. Tato havajská chlouba je založena na havajských tradicích a filozofii Huna. Tělo, energetické toky a mysl jsou vnímány jako jednotný celek, což vlastně znamená, že pokud se dojde k léčení jedné části, budou plynule a úspěšně vyléčeny i všechny ostatní části, ať už se jedná o tělo nebo mysl.

Masáž Lomi-Lomi

40 – 45 min
550 Kč
60 – 70 min
790 Kč
90 min
950 Kč

Indická masáž hlavy

 • Indická masáž hlavy zahrnuje masáž hlavy, krku, horní části zad a obličeje.
 • Je to velmi účinná masáž na vyrovnání oběhu energie a okysličení mozku.
 • Indická masáž je založená na tradiční formě CHAMPI – masáž hlavy, která se v Indii praktikuje více než 1000 let. 
 • Je to úžasná relaxační technika, která pomáhá při depresi, úlevě od migrén, snížení stressu nespavosti a zlepšuje koncentraci.
 • Také podporuje růst vlasů a dodává pocit klidu a harmonizace.

Indická masáž hlavy

40 min
450 Kč
Q

Objednat se na službu / proceduru

[contact-form-7 id="1520"]

Důležité upozornění

Masáže se neprovádí v případech onemocnění a stavů jako jsou akutní záněty, chřipky a horečnatá onemocnění, onemocnění způsobující závažné krvácení (např. leukémie), poranění břišní dutiny, selhání životně důležitých orgánů, po jídle, pod vlivem alkoholu či drog. Dále při výskytu kožních ekzémů a nečistot.

Děkujeme za pochopení.