605 480 877

Nový přípravek na péči o vlasy

8. dubna 2021

V našem salonu začínáme s používáním nejpokročilejší a nejvýkonnější technologie pro regeneraci vlasů FibreClinix od firmy Schwarzkopf.

Triple Bonding Technologie

Zdokonalená bonding technologie vycházející z 10letého výzkumu zevnitř zpevňuje strukturu vlasu. Obsahuje trivalentní ion, který buduje nové vazby prostřednictvím vytváření třírozměrné sítě uvnitř vlasového vlákna. Režim Fibre Clinix zvyšuje pružnost, odolnost a vlasy jsou po jeho použití až 10x silnější.*

*Při použití s Fibre Clinix vs. neošetřené vlasy

C21 Technologie: Vysoce efektivní vyživující činitel působící na povrchu vlasů pomocí využití biomimetického principu doplňování lipidů.

Niacinamid zpevňuje vlasy zevnitř ven. Niacinamid je známý také jako vitamín B3. Je to účinný antioxidant používaný pro neutralizaci působení škodlivých volných radikálů pocházejících z vnějšího prostředí a k potlačení známek stárnutí. V pleťové péči se niacinamid používá pro ochranu pleti před teplem a všemi jeho nechtěnými účinky.

Další články

Máme v týmu novou masérku

Máme v týmu novou masérku

Ano, je to tak, máme novou posilu v týmu. Novou, velmi šikovnou masérku, která působila několik let v zahraničí a tam také nasbírala spoustu...

číst více